وب سایت رسمی هیئت ورزشهای رزمی استان فارس راه اندازی شد

اخبار

به اطلاع کلیه مسئولین و اعضای محترم هیئت ورزشهای رزمی می رساند، وب سایت رسمی این هیئت راه اندازی و جهت اطلاع رسانی به شما عزیزان شروع به کار کرد.

از جمله فعالیت های این وب سایت می توان به اطلاع رسانی، آموزش، معرفی مسئولین و رشته های معتبر و قانونی، تبلیغات و… اشاره نمود. لازم به ذکر است به زودی قابلیت استعلام مدارک داوران، مربیان، احکام فنی و قهرمانی نیز به این درگاه افزوده خواهد شد.اطلاعات و بخش های مختلف این وب سایت ظرف 72 ساعت آینده تکمیل خواهد شد.

کلیه مسئولین محترم میتوانند از طریق شماره تماس های 09174432353 و 09917467006 و یا به وسیله ایمیل info@infofarsma-ir جهت ارسال اطلاعات رشته خود با مسئول و اعضای کمیته انفورماتیک (فناوری اطلاعات و ارتباطات) در ارتباط باشند.

از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم

کمیته انفورماتیک استان فارس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
تغییر نام فدراسیون ورزش‌های رزمی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای رزمی، بنا به درخواست مسئولان این فدراسیون و موافقت مسئولین وزارت ورزش و جوانان طی ابلاغ رسمی از سوی این وزارتخانه از این پس فدراسیون ورزش‌های رزمی با نام فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در عرصه‌های داخل و بین الملل فعالیت خواهد کرد.

اخبار
برگزاری رقابتهای بین سبکی رزمی فارس

رقابتهای رزمی بین سبکی فارس با معرفی ورزشکاران برتر به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای رزمی فارس مسابقات بین سبکی کیک بوکسینگ گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل با حضور ۲۰۰ شرکت کننده در چهار رده سنی از شهرستانهای شیراز،مرودشت،فیروزآباد،کازرون،لارستان، داراب،نورآباد ممسنی،ارسنجان،استهبان،فسا و نیریز در سالن اختصاصی هیات …