انتصاب علیرضا حافظی بعنوان مسئول کمیته داوران استان

اخبار

طی حکمی از سوی محمد رضا اوجی رئیس هیأت ورزشهای رزمی استان فارس جناب آقای علیرضا حافظی بعنوان مسئول کمیته داوران استان فارس منصوب و مشغول به کار شد.

متن حکم ابلاغی به شرح ذیل می باشد

جناب آقای علیرضا حافظی

سلام علیکم

احتراماً، نظر به تجربیات و سوابق ارزنده جنابعالی در امر قضاوت از تاریخ این ابلاغ  تا پایان سال 1398  بعنوان “مسئول کمیته داوران هیأت  ورزشهای رزمی استان فارس” منصوب می گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در تعامل کامل و همکاری با اینجانب و برابر با شرح وظائف ابلاغی زمینه رشد، توسعه و شکوفایی ورزشهای رزمی در استان فارس را فراهم نموده و در امور محوله موفق و پیروز باشید.

محمد رضا اوجی 
رئيس هيات ورزشهاي رزمي استان  
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
برگزاری مجمع سالیانه هیات انجمن های ورزش های رزمی در فارس

مجمع سالیانه هیات انجمن های ورزش های رزمی استان فارس با حضور یوسف بهتری رئیس فدراسیون برگزار شد. به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حاجی زاده  مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان فارس، گفت : سرانه ورزشی استان فارس تا قبل از انقلاب ۷۹ هزار متر مربع …

اخبار
تغییر نام فدراسیون ورزش‌های رزمی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای رزمی، بنا به درخواست مسئولان این فدراسیون و موافقت مسئولین وزارت ورزش و جوانان طی ابلاغ رسمی از سوی این وزارتخانه از این پس فدراسیون ورزش‌های رزمی با نام فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در عرصه‌های داخل و بین الملل فعالیت خواهد کرد.

اخبار
برگزاری رقابتهای بین سبکی رزمی فارس

رقابتهای رزمی بین سبکی فارس با معرفی ورزشکاران برتر به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای رزمی فارس مسابقات بین سبکی کیک بوکسینگ گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل با حضور ۲۰۰ شرکت کننده در چهار رده سنی از شهرستانهای شیراز،مرودشت،فیروزآباد،کازرون،لارستان، داراب،نورآباد ممسنی،ارسنجان،استهبان،فسا و نیریز در سالن اختصاصی هیات …