تمرین مشترک باشگاه های سامبو قادرآباد، ارسنجان و سیوند برگزار شد

اخبار

به گزارش روابط عمومی سامبو استان فارس، روز شنبه ۲۰ بهمن ۹۷ تمرین مشترک سامبو با حضور باشگاه های ارسنجان، سیوند و قادرآباد، به میزبانی باشگاه رزمی قادرآباد برگزار شد .
امین نجاتی، رئیس انجمن سامبو فارس ابتدا در مورد سامبو و جایگاه این هنر رزمی برای شرکت کنندگان صحبت کرد و سپس به آموزش فنون درگیری سامبو پرداخت که مورد توجه قرار گرفت .
نجاتی بیان کرد با توجه به اعتبار و جایگاه بالای این هنر  رزمی، به طور مستمر و با حضور در جمع ورزشکاران  باشگاه های تحت پوشش سامبو در استان فارس، تکنیک های مربوط به سامبو را آموزش خواهیم داد و نفرات را برای برگزاری مسابقات استانی و حضور در مسابقات کشوری آماده خواهیم کرد .
حضور جناب آقای اسعدی، رئیس اداره ورزش و جوانان قادرآباد باعث ایجاد روحیه در بین ورزشکاران حاضر در تمرین شد. اسعدی از فعالیت خوب و پیشرفت ورزش رزمی قادرآباد صحبت و حمایت اداره ورزش و جوانان از ورزشکاران و هنر رزمی سامبو را اعلام کرد.
حضور جناب سروان خوش رفتار، پایه گذار ورزش رزمی قادرآباد نیز در بین ورزشکارن باعث خوشحالی و ایجاد انگیزه بود .
کرمی یکی از مربیان قادرآباد از حضور رئیس اداره ورزش و جوانان قادرآباد و همچنین حضور ورزشکاران و کیفیت خوب تمرین تشکر کرد.
نجاتی در پایان از تمامی عوامل و ورزشکاران تشکر و به پیشنهاد آقای رحیمی، میزبان بعدی تمرینات مشترک سامبو را، شهر ارسنجان اعلام کرد.
مسئول انجمن سامبو از میهمانانی که حضور بهم رساندند تقدیر و تشکر کرد.
آقای اسعدی، رئیس اداره ورزش و جوانان قادرآباد
جناب سروان خوش رفتار، مربی و پیشکسوت رزمی قادرآباد
آقای کرمی، مربی رزمی قادرآباد
آقای رحیمی، مربی رزمی ارسنجان
آقای صادقی مربی رزمی سیوند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
برگزاری مجمع سالیانه هیات انجمن های ورزش های رزمی در فارس

مجمع سالیانه هیات انجمن های ورزش های رزمی استان فارس با حضور یوسف بهتری رئیس فدراسیون برگزار شد. به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حاجی زاده  مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان فارس، گفت : سرانه ورزشی استان فارس تا قبل از انقلاب ۷۹ هزار متر مربع …

اخبار
تغییر نام فدراسیون ورزش‌های رزمی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای رزمی، بنا به درخواست مسئولان این فدراسیون و موافقت مسئولین وزارت ورزش و جوانان طی ابلاغ رسمی از سوی این وزارتخانه از این پس فدراسیون ورزش‌های رزمی با نام فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در عرصه‌های داخل و بین الملل فعالیت خواهد کرد.

اخبار
برگزاری رقابتهای بین سبکی رزمی فارس

رقابتهای رزمی بین سبکی فارس با معرفی ورزشکاران برتر به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای رزمی فارس مسابقات بین سبکی کیک بوکسینگ گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل با حضور ۲۰۰ شرکت کننده در چهار رده سنی از شهرستانهای شیراز،مرودشت،فیروزآباد،کازرون،لارستان، داراب،نورآباد ممسنی،ارسنجان،استهبان،فسا و نیریز در سالن اختصاصی هیات …