هیأت ورزشهای رزمی استان فارس اسامی قهرمانان هنرهای فردی و گروهی استان را منتشر کرد

اخبار

کمیته مسابقات هیأت ورزشهای رزمی طی لیستی اسامی قهرمانان مسابقات هنرهای فردی و گروهی استان فارس که مورخ 3 اسفند ماه 97 در سالن اختصاصی هیأت ورزشهای رزمی استان برگزار گردیده بود، منتشر کرد.

اسامی قهرمانان به شرح زیر می باشد :

خردسالان:
دفاع شخصی گروهی

سبک شین مو هاپکیدو متشکل از

محمد غفاری، آریا بهمنی، کیان کهن، آرتین شیر دل مقام اول

نانچیکو

کیان جمالی اول
کیان احمدی دوم
امین قبادی سوم

نونهالان

دفاع شخصی گروهی

آکادمی علوم و فنون رزمی قهرمانان فارس
(کن دو و ایی آی دو سامورایی-سوپر ساباکی-آرنیس-گوجوریو)

متشکل از :
علیرضا خورسندی، امیرعلی مزارعی، محمد محمدی نژاد، علی اسدی، رضا شکوهی و علی ریحانی مقام اول (مشترک)

سبک هاپکیدو ITH متشکل از ابوالفضل فتحی فرد، مصطفی نادی، محمد مولایی، سید علی حسینی مقام اول (مشترک)

سبک شین مو هاپکیدو متشکل از کیان جمالی، علی اصغر مینایی، محمدطاها زارع، ایلیا بابایی، آرتین رصافان مقام دوم

گروه سایه های پنهان متشکل از
حسین حسن زاده، علی بابازاده، امین خلیلی، محمد رضا غلامی مقام سوم

زنجیر:

اسدالله فریدونی اول
احسان فرضام دوم
حسین اسدی سوم

آکروبات :

اسدالله فریدونی اول
محمد رضا مرتضوی دوم
محمد امین کشاورز سوم
محمدامین امامی سوم مشترک

نانچیکو :
محمدرضا مرتضوی اول
آرین هاشمیان
بهزاد بهنامی

سلاح چوب:
سید محمدحسین داودی اول
مهدی شکوهیان دوم
علیرضا فداکار سوم

نوجوانان

شمشیر :
ابوالفتح عسکری اول
اسداله کریم پور دوم
مانی گلزار سوم

زنجیر :

اسداله کریم پور اول
ابوالفتح عسکری دوم
علیرضا تقوایی سوم

سای :
علی معینی نیا اول
مسعود سهرابی دوم
هومن ساره سوم

نانچیکو:
متین حسن پور اول
امیر حسین پور محسنی دوم
سامان الماسی سوم

آکروبات :

امیرحسین هاشمی اول
امیر رضا ظرافتی دوم
فرزام فاطمی سوم

کاتا انفرادی :

اسداله کریم پور اول
احسان داوودی دوم
آرشام موسوی سوم

کاتا گروهی:

(ابوالفضل جویی، علیرضا تقوایی، محمد زمانی) اول

(اسداله کریم پور، ابوالفتح عسکری، عباس نعمتی) دوم

(شهاب امیری، وحید خرمی، مرتضی فکوری) سوم

جوانان

شمشیر :

صابر ملامحمدی اول

بزرگسالان

فرم سلاح گروهی:

جیوشین کای آیکیدو
(احسان رفیعی و حسن ساجدی) اول

محمد احمدی و غلامرضا احدزاده دوم

علی علوی زاده، حمید ربانی، میثم فرمانی و جواد رضوی سوم

دو چوب :
ابراهیم رضایی اول

شمشیر :

مجتبی رضایی اول
ابراهیم رضایی دوم
آرین رئوف سوم

سانچیکو :

بنیامین خیری اول

کاتا (فرم) استاندارد :
مجتبی رضایی اول
مهدی محمدی دوم
سعید احمد زاده سوم

زنجیر :
بنیامین خیری اول
علی مهربانی دوم
بهنام خلیلی سوم

دفاع شخصی فردی :
جیوشین کای آیکیدو
(محمد معدلی اول)

هاپکیدو KSB
عدالت طهماسبی دوم

سعید بردبار سوم

دفاع شخصی گروهی:

آکادمی علوم و فنون رزمی قهرمانان فارس
(کن دو و ایی آی دو سامورایی-سوپر ساباکی-آرنیس-گوجوریو)

متشکل از مجتبی رضایی، محمد رضا قاسم پور، مهدی هدایتی، مرتضی رحمان ستایش، محمدمهدی مومنی اول

گروه سایه های پنهان متشکل از محسن پناهی، حسام خادمی، رحمان عوض پور دوم

گروه سایه های پنهان تیم ب متشکل از سید علی حسینی، ساسان صادقی، رضا بهاری و علیرضا فخرپور سوم

نانچیکو :

محمدرضا گلخن اول، بنیامین خیری دوم

پیشکسوتان

دفاع شخصی گروهی

جیوشین کای آیکیدو مشتکل از
علی اصغر امیری پناه، اردلان خسروی، حسن ساجدی، علیرضا فیض آبادی، احسان رفیعی اول

شمشیر :

علی مزارعی اول

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
تغییر نام فدراسیون ورزش‌های رزمی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای رزمی، بنا به درخواست مسئولان این فدراسیون و موافقت مسئولین وزارت ورزش و جوانان طی ابلاغ رسمی از سوی این وزارتخانه از این پس فدراسیون ورزش‌های رزمی با نام فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در عرصه‌های داخل و بین الملل فعالیت خواهد کرد.

اخبار
برگزاری رقابتهای بین سبکی رزمی فارس

رقابتهای رزمی بین سبکی فارس با معرفی ورزشکاران برتر به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای رزمی فارس مسابقات بین سبکی کیک بوکسینگ گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل با حضور ۲۰۰ شرکت کننده در چهار رده سنی از شهرستانهای شیراز،مرودشت،فیروزآباد،کازرون،لارستان، داراب،نورآباد ممسنی،ارسنجان،استهبان،فسا و نیریز در سالن اختصاصی هیات …