استاژ عملی انجمن سامبو استان فارس برگزار شد. (آرشیو)

اخبار

به گزارش روابط عمومی انجمن سامبو استان فارس و به نقل از امین نجاتی، روز دوشنبه مورخ 1398/03/13 به منظور معرفی سامبو، یک دوره کلاس آموزشی در شهرستان شیراز و باشگاه ورزشی رهپویان وصال برگزار شد.
در این کلاس آموزشی، تکنیک های تخصصی سامبو زیر نظر مسئول استان فارس، امین نجاتی به شرکت کنندگان و مربیان این رشته در شهرستان های مختلف آموزش داده شد.
نجاتی بیان کرد با توجه به اعتبار و ارزش جایگاهی این هنر رزمی، تیم انجمن سامبو استان فارس تمام تلاش خود را جهت پیشرفت و توسعه سامبو انجام خواهد داد.
وی افزود تیم جوانان و بزرگسالان سامبو استان فارس، در دو بخش اسپورت سامبو و کامبت سامبو آمادگی کامل را جهت حضور در رقابت‌های انتخابی تیم ملی دارد و تیم مدیریتی این انجمن تمام تلاش خود را جهت آماده کردن تیم، برای شرکت در مسابقات المپیاد استعداد یابی انجام می دهد.
سامبو هنر رزمی می باشد که زیر نظر کمیته بین المللی المپیک و شورای المپیک آسیا فعالیت می کند و جز بازی های معتبر آسیایی و جهانی می باشد. مسابقات این رشته رزمی در دو بخش اسپورت سامبو که به جودو نزدیک می باشد و کامبت سامبو، ترکیبی از جودو، کیک بوکسینگ، کشتی و هنرهای رزمی ترکیبی می باشد، انجام می گیرد.
نجاتی در پایان این کلاس آموزشی، از حضور اساتید و تمام شرکت کنندگان تشکر بعمل آورد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
برگزاری مجمع سالیانه هیات انجمن های ورزش های رزمی در فارس

مجمع سالیانه هیات انجمن های ورزش های رزمی استان فارس با حضور یوسف بهتری رئیس فدراسیون برگزار شد. به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حاجی زاده  مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان فارس، گفت : سرانه ورزشی استان فارس تا قبل از انقلاب ۷۹ هزار متر مربع …

اخبار
تغییر نام فدراسیون ورزش‌های رزمی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای رزمی، بنا به درخواست مسئولان این فدراسیون و موافقت مسئولین وزارت ورزش و جوانان طی ابلاغ رسمی از سوی این وزارتخانه از این پس فدراسیون ورزش‌های رزمی با نام فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در عرصه‌های داخل و بین الملل فعالیت خواهد کرد.

اخبار
برگزاری رقابتهای بین سبکی رزمی فارس

رقابتهای رزمی بین سبکی فارس با معرفی ورزشکاران برتر به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای رزمی فارس مسابقات بین سبکی کیک بوکسینگ گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل با حضور ۲۰۰ شرکت کننده در چهار رده سنی از شهرستانهای شیراز،مرودشت،فیروزآباد،کازرون،لارستان، داراب،نورآباد ممسنی،ارسنجان،استهبان،فسا و نیریز در سالن اختصاصی هیات …