برگزاری اردوی آماده سازی تیم سامبو فارس

عمومی

دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم سامبوی هیات ورزش های رزمی فارس به پایان رسید

این اردو به مدت 9 روز در شهرستان های نیریز و استهبان برگزار شد.
مسئول انجمن سامبوی هیات ورزش های رزمی فارس گفت:حضور مربیان جودو و کیک بوکسینگ نیز در این اردوها باعث شد قهرمانان در هر دو بخش مبارزه ای و درگیری به بهترین شکل ممکن تمرین کنند و آمادگی لازم را برای رقابت های انتخابی تیم ملی کسب کنند.
انین نجاتی ادامه داد: دور اول اردوی تیم استان نیز در شهرستان شیراز به مدت 5‪ برگزار شده بود و برای اماده سازی تیم استان فارس دو اردوی دیگر را برنامه ریزی شد تا تیم فارس با آمادگی کامل در مسابقات انتخابی تیم ملی که نیمه دوم مرداد برگزار می شود شرکت کند.
وی افزود: تیم نوجوانان استان فارس محسن وکیلی و اسماعیل پور رحیمی تمرینات آماده سازی را برای حضور در المپیاد استعدادهای برتر انجام می دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عمومی
تیم منتخب موی تای بانوان استان فارس راهی یزد شد

تیم منتخب موی تای بانوان استان فارس جهت شرکت در المپیاد ایرانیان امروز 1 مرداد ماه 98 راهی یزد شد.

عمومی
بازدید نائب رئیس هیأت ورزشهای رزمی استان از تمرینات تیم پنچاک سیلات

نائب رئیس هیأت ورزشهای رزمی استان فارس امروز از تمرینات تیم پنچاک سیلات دیدن کرد. دهقانی از روند رو به رشد این تیم اظهار امیدواری کرده و اذعان داشت تا حد توان از تیم های اعزامی استان حمایت خواهیم نمود. این تیم با مربیگری محبوبه منصوری به المپیاد ایرانیان اعزام …

عمومی
شهر صدرا میزبان استاژ استانی سبک شین موهاپکیدو

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزشهای رزمی شهرستان شیراز، یک دوره استاژ و آزمون ارتقاء داوری و کمربند هنرهای رزمی سبک (شین موهاپکیدو) در شهر صدرا سالن حسینیه سید الشهدا برگزار گردید . دراین مسابقات تعدادی ازهنرآموزان موفق به کسب کمربند های زرد، نارنجی، سبز، آبی وقهوه ای شدند. مسعود …